SZ1SMB14AT3G
DigiKeys produktnummer
F11541TR-ND - Remsa och spole (TR)
F11541CT-ND - Remsbit (CT)
F11541DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZ1SMB14AT3G
Beskrivning
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Detaljerad beskrivning
23,2V Klämma 25,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Kapacitans @ frekvens
1085pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
14V
Spänning - genombrott (min)
15,6V
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,8A