SZ1SMB12AT3G
DigiKeys produktnummer
F11537TR-ND - Remsa och spole (TR)
F11537CT-ND - Remsbit (CT)
F11537DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZ1SMB12AT3G
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
Detaljerad beskrivning
19,9V Klämma 30,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SZ1SMB12AT3G Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Kapacitans @ frekvens
1245pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
12V
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
30,2A