SPXI030-M
DigiKeys produktnummer
5666-SPXI030-M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SPXI030-M
Beskrivning
FUSE 30A 1500VDC
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30A AC 1,5kVDC DC-säkring Patron Frihängande (i serie)
Kategori
Märkspänning - DC
1,5kVDC
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Svarstid
Snabbt utsläpp
Serie
Tillämpningar
Sol (fotoelektrisk)
Förpackning
Box
Godkännande myndighet
CE, gPV, UR
Artikelstatus
Aktiv
Brytkapacitet @ märkspänning
30kA
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Inkapsling/låda
Patron, inline, två ändar
Säkringstyp
Patron
Storlek/dimension
Diam. 0,406" x L 4,333" (10,31 x 110,06mm)
Strömklassning (Ampere)
30A