SPD2-750-2P0-R
DigiKeys produktnummer
5666-SPD2-750-2P0-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SPD2-750-2P0-R
Beskrivning
SPD TYPE 1/TYPE 2 750VAC MCOV
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Överspänningsskydd (SPD) 750VAC MCOV 2 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-750-2P0-R Modeller
Ström - urladdning (Max) (8/20 µS)
35 kA
Spänning - skyddsklassning (VPR)
2.5 kV
Spänning - skyddsnivå (VP) (2416)
3.4 kV
Arbetstemperatur
-40°C-80°C
Form
Endast modul
Antal poler
2
750VAC