SPD2-550-4P0-R
DigiKeys produktnummer
5666-SPD2-550-4P0-R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SPD2-550-4P0-R
Beskrivning
SPD TYPE 1/TYPE 2 550VAC MCOV
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Överspänningsskydd (SPD) 550VAC MCOV 4 Pol
EDA-/CAD-modeller
SPD2-550-4P0-R Modeller
Ström - urladdning (Max) (8/20 µS)
50 kA
Spänning - skyddsklassning (VPR)
2 kV
Spänning - skyddsnivå (VP) (2416)
2.5 kV
Arbetstemperatur
-40°C-80°C
Form
Bas + modul
Antal poler
4
550VAC