SP3003-08ATG | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SP3003-08ATG |
Beskrivning | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 15V Klämma 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 10-MSOP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SP3003-08ATG Modeller |
Kategori | Spänning - begränsning (max) @ Ipp 15V |
Tillv. | Ström - toppuls (10/1000 µs) 2,5A (8/20µs) |
Serie | Nätmatningsskydd Ja |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-125°C (TJ) |
Typ Styrning (rail-to-rail) | Monteringstyp Ytmontering |
Enkelriktade kanaler 8 | Inkapsling/låda 10-TFSOP, 10-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm) |
Spänning - backspänning (typ) 6V (max.) | Leverantörens enhetsförpackning |