SMF24A-T13
DigiKeys produktnummer
18-SMF24A-T13TR-ND - Remsa och spole (TR)
18-SMF24A-T13CT-ND - Remsbit (CT)
18-SMF24A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF24A-T13
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 5,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123F
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Inkapsling/låda
SOD-123F
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V