SMDLCE18-HRA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMDLCE18-HRA |
Beskrivning | TVS DIODE 18VWM 30.2VC DO214AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 30,2V Klämma 102,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 102,7A |
Tillv. | Effekt - toppuls 3000W (3kW) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 50pF vid 1MHz (max.) |
Typ Zener | Arbetstemperatur -65°C-150°C (TJ) |
Enkelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 18V | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - genombrott (min) 20V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 30,2V | Basproduktens nummer |