SMCJ54CA-HRA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 38 293
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 28
Similar
87,1V Klämma 17,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
SMCJ54CA-HRA
DigiKeys produktnummer
SMCJ54CA-HRA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ54CA-HRA
Beskrivning
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
87,1V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
17,3A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
54V
Spänning - genombrott (min)
60V