SMA6L13A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMA6L13A |
Beskrivning | TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO221AC |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 21,5V Klämma 28A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-221AC |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMA6L13A Modeller |
Kategori | Spänning - begränsning (max) @ Ipp 21,5V |
Tillv. | Ström - toppuls (10/1000 µs) 28A |
Serie | Effekt - toppuls 600W |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Nätmatningsskydd Nej |
Artikelstatus Aktiv | Tillämpningar General Purpose |
Typ Zener | Arbetstemperatur -65°C-150°C (TJ) |
Enkelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 13V | Inkapsling/låda DO-221AC, SMA flata ledningar |
Spänning - genombrott (min) 14,4V | Leverantörens enhetsförpackning |