PSR073UL0500X
DigiKeys produktnummer
5666-PSR073UL0500X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSR073UL0500X
Beskrivning
FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
500A 1,3kVAC AC 1 kVDC DC-säkring Kvadrat Skruvmontering
Godkännande myndighet
CE, cURus, UL
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
500A
Storlek/dimension
L 2,882" x B 2,894" x H 3,130" (73,20 x 73,50 x 79,50mm)