PSR072UL0350X
DigiKeys produktnummer
5666-PSR072UL0350X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSR072UL0350X
Beskrivning
FUSE SQUARE 350A 1.3KVAC/1KVDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
350A 1,3kVAC AC 1 kVDC DC-säkring Kvadrat Skruvmontering
Godkännande myndighet
CE, cURus, UL
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
350A
Storlek/dimension
L 2,843" x B 2,362" x H 2,598" (72,20 x 60,00 x 66,00mm)