PSR032UL0630X
DigiKeys produktnummer
5666-PSR032UL0630X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSR032UL0630X
Beskrivning
FUSE SQUARE 630A 700VAC/600VDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
630A 700VAC AC 600VDC DC-säkring Kvadrat Skruvmontering
Kategori
Märkspänning - DC
600VDC
Godkännande myndighet
CE, cURus, UL
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
630A
Storlek/dimension
L 1,898" x B 2,362" x H 2,598" (48,20 x 60,00 x 66,00mm)
Märkspänning - AC
700VAC