PSR031DL0630Z
PSR031DL0630Z
POWR-SPEED and PSR Series High-Speed Fuses
PSR031DL0630Z
DigiKeys produktnummer
5666-PSR031DL0630Z-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSR031DL0630Z
Beskrivning
FUSE SQUARE 630A 700VAC/600VDC
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
630A 700VAC AC 600VDC DC-säkring Kvadrat Skruvmontering
Kategori
Märkspänning - DC
600VDC
Godkännande myndighet
CCC, CE, cURus, UL
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
630A
Storlek/dimension
L 1,898" x B 2,028" x H 2,264" (48,20 x 51,50 x 57,50mm)
Märkspänning - AC
700VAC