LTKAK10-086C | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LTKAK10-086C |
Beskrivning | TVS DIODE 86VWM 157V SMTO218 TAB |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 157V Klämma 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMTO-218 flik |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - begränsning (max) @ Ipp 157V |
Tillv. | Ström - toppuls (10/1000 µs) 10000A (10kA) (8/20µs) |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 6500pF vid 10kHz (max.) |
Typ Zener | Arbetstemperatur -55°C-125°C (TJ) |
Dubbelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 86V | Inkapsling/låda Icke standard SMD |
Spänning - genombrott (min) 95V | Leverantörens enhetsförpackning |