LFR250302C
LFR250302C
LFR250302C
DigiKeys produktnummer
F11268-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFR250302C
Beskrivning
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Säkring Block 30 A 250V 2 Kretsar Patron DIN-skena
Kategori
Strömklassning (Ampere)
30 A
Tillv.
För användning med/relaterade produkter
Klass R-säkringar
Serie
Säkringstyp
Patron
Förpackning
Box
Säkringshållartyp
Block
Artikelstatus
Aktiv
Antal kretsar
2
Monteringstyp
Spänning
Säkringsstorlek
Diam. 0,563" x L 2" (14,3 x 50,8mm)