GTCA38-231M-R10-FS2
DigiKeys produktnummer
GTCA38-231M-R10-FS2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GTCA38-231M-R10-FS2
Beskrivning
GDT 230V 10KA 3 POLE TH
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Gasurladdningsrör 230 V 10000A (10kA) ±20% 3 polig Genomgående hål
Tolerans
±20%
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Antal poler
3
Serie
Kortsluter vid fel
Ja
Förpackning
Tråg
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell cylinder, 3 ledningar (radialt böj)
Spänning - DC-överslag (nom)
230 V
Basproduktens nummer
Impulsurladdningsström (8/20µs)
10000A (10kA)