5.0SMDJ58CA-FB
DigiKeys produktnummer
18-5.0SMDJ58CA-FBTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-5.0SMDJ58CA-FBCT-ND - Remsbit (CT)
18-5.0SMDJ58CA-FBDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ58CA-FB
Beskrivning
LOW CLAMPING TVS 58V 5%BI DO-214
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80V Klämma 53,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
53,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
58V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
80V