5.0SMDJ30CAS
DigiKeys produktnummer
18-5.0SMDJ30CASTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-5.0SMDJ30CASCT-ND - Remsbit (CT)
18-5.0SMDJ30CASDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ30CAS
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 103,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
103,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Ja
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V