5.0SMDJ22CA-T7
DigiKeys produktnummer
18-5.0SMDJ22CA-T7TR-ND - Remsa och spole (TR)
18-5.0SMDJ22CA-T7CT-ND - Remsbit (CT)
18-5.0SMDJ22CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ22CA-T7
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 141A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ22CA-T7 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
141A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Ja
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V