3425L200/60MR
DigiKeys produktnummer
18-3425L200/60MRTR-ND - Remsa och spole (TR)
18-3425L200/60MRCT-ND - Remsbit (CT)
18-3425L200/60MRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3425L200/60MR
Beskrivning
3425L PPTC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Polymer PTC återställningsbara säkringar 60V 2 A Ih Ytmontering Icke standard SMD
Kategori
Tid till utlösning
10 s
Tillverkare
Littelfuse Inc.
Resistans - initial (Ri) (Min)
40 mOhms
Serie
Resistans - efter utlösning (R1) (max)
200 mOhms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Polymer
Inkapsling/låda
Icke standard SMD
Spänning - max
60V
Storlek/dimension
L 0,341" x B 0,250" (8,65 x 6,35mm)
Ström - hållström (Ih) (max)
2 A
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - trippning (It)
4 A
Godkännande myndighet
cURus, TUV
Ström - max
20 A