15KPA26A-HRA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
44V Klämma 343,2A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
15KPA26A-HRA
DigiKeys produktnummer
15KPA26A-HRA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15KPA26A-HRA
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 44VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
343,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TA)
Monteringstyp
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
26V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
29,04V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
44V