15KPA22CA-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
37,1V Klämma 407A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
15KPA22CA-B
DigiKeys produktnummer
15KPA22CA-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15KPA22CA-B
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 37.1VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
15KPA22CA-B Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
407A
Tillv.
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Monteringstyp
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,57V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
37,1V