15KPA180CA-HRA
DigiKeys produktnummer
15KPA180CA-HRA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15KPA180CA-HRA
Beskrivning
TVS DIODE 180VWM 288.5VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
288,5V Klämma 52.3A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
52.3A
Tillv.
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TA)
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
180V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
201,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
288,5V