15KPA130A-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
208,3V Klämma 72,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
15KPA130A-B
DigiKeys produktnummer
15KPA130A-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
15KPA130A-B
Beskrivning
TVS DIODE 130VWM 208.3VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
15KPA130A-B Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
72,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Monteringstyp
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
130V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
145,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
208,3V