1.5SMC540A
DigiKeys produktnummer
1.5SMC540ATR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5SMC540ACT-ND - Remsbit (CT)
1.5SMC540ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC540A
Beskrivning
TVS DIODE 486VWM 740VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
740V Klämma 2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC540A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
486V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
513V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
740V