1.5KE150A-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 1 745
Datablad
207V Klämma 7,3A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE150A-B
DigiKeys produktnummer
1.5KE150A-BLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE150A-B
Beskrivning
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
128V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
143V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
207V