1.5KE13CA-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 1 000
Datablad
18,2V Klämma 83,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE13CA-B
DigiKeys produktnummer
1.5KE13CA-BLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE13CA-B
Beskrivning
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
83,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
11,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
12,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V