1.5KE130A
DigiKeys produktnummer
1.5KE130ATR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE130ACT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE130A
Beskrivning
TVS DIODE 111VWM 179VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
179V Klämma 8,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE130A Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
111V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
124V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
179V