1.5KE12CA
DigiKeys produktnummer
1.5KE12CALFTR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE12CALFCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE12CA
Beskrivning
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16,7V Klämma 91A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE12CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
91A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
10,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
16,7V