1.5KE120A-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 10 000
Datablad
165V Klämma 9,2A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE120A-B
DigiKeys produktnummer
1.5KE120A-BLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE120A-B
Beskrivning
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
102V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
114V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
165V