1.5KE11CA
DigiKeys produktnummer
1.5KE11CATR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE11CACT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE11CA
Beskrivning
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15,6V Klämma 97,4A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE11CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
97,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
9,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
10,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15,6V