1.5KE110CA
DigiKeys produktnummer
1.5KE110CALFTR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE110CALFCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE110CA
Beskrivning
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
152V Klämma 10A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE110CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
94V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
105V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
152V