0998300.UX-2M8
DigiKeys produktnummer
18-0998300.UX-2M8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0998300.UX-2M8
Beskrivning
FUSE AUTO 300A 70VDC AUTO LINK
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 A AC 70 V DC-säkring Automotive Skruvmontering Autolänk
Kategori
Märkspänning - DC
Tillv.
Inkapsling/låda
Serie
Brytkapacitet @ märkspänning
2,5kA
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grå
Monteringstyp
Skruvmontering
Storlek/dimension
L 1,150" x B 0,750" x H 0,390" (29,20 x 19,05 x 9,90mm)
Säkringstyp
DC-kallresistans
0.001 Ohms