04371.25WRA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 04371.25WRA |
Beskrivning | FUSE BRD MNT 1.25A 63VAC/VDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1.25 A 63 V AC 63 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 1206 (metrisk 3216) |
Serie | Inkapsling/låda |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Brytkapacitet @ märkspänning 50A |
Artikelstatus Aktiv | Smältning I²t 0.112 |
Monteringstyp Ytmontering | Godkännande myndighet CSA, cURus |
Säkringstyp | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,064" x H 0,033" (3,20 x 1,63 x 0,84mm) |
Märkspänning - AC 63 V |