04371.25WRA
DigiKeys produktnummer
F10002TR-ND - Remsa och spole (TR)
F10002CT-ND - Remsbit (CT)
F10002DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
04371.25WRA
Beskrivning
FUSE BRD MNT 1.25A 63VAC/VDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.25 A 63 V AC 63 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Märkspänning - DC
Tillv.
Svarstid
Snabbt utsläpp
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Brytkapacitet @ märkspänning
50A
Artikelstatus
Aktiv
Smältning I²t
0.112
Monteringstyp
Ytmontering
Godkännande myndighet
CSA, cURus
Säkringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,064" x H 0,033" (3,20 x 1,63 x 0,84mm)
Märkspänning - AC
63 V