0437.750WR
DigiKeys produktnummer
F2880TR-ND - Remsa och spole (TR)
F2880CT-ND - Remsbit (CT)
F2880DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0437.750WR
Beskrivning
FUSE BOARD MOUNT 750MA 63VAC/VDC
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
750 mA 63 V AC 63 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0437.750WR Modeller
Kategori
Märkspänning - DC
Tillv.
Svarstid
Snabbt utsläpp
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Brytkapacitet @ märkspänning
50A
Artikelstatus
Aktiv
Smältning I²t
0.064
Monteringstyp
Ytmontering
Godkännande myndighet
CSA, UR
Säkringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,064" x H 0,032" (3,20 x 1,63 x 0,82mm)
Märkspänning - AC
63 V
DC-kallresistans
0.665 Ohms