SPXI030-M | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 5666-SPXI030-M-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SPXI030-M |
Beskrivning | FUSE 30A 1500VDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 6 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 30A AC 1,5kVDC DC-säkring Patron Frihängande (i serie) |
Kategori | Märkspänning - DC 1,5kVDC |
Tillverkare Littelfuse Inc. | Svarstid Snabbt utsläpp |
Serie | Tillämpningar Sol (fotoelektrisk) |
Förpackning Box | Godkännande myndighet CE, gPV, UR |
Artikelstatus Aktiv | Brytkapacitet @ märkspänning 30kA |
Monteringstyp Frihängande (i serie) | Inkapsling/låda Patron, inline, två ändar |
Säkringstyp Patron | Storlek/dimension Diam. 0,406" x L 4,333" (10,31 x 110,06mm) |
Strömklassning (Ampere) 30A |