0FHA0030Z
DigiKeys produktnummer
F5068-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0FHA0030Z
Beskrivning
FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Säkring Hållare 30 A 32V 1 Kretsar Blad Frihängande (i serie)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
0FHA0030Z Modeller
Kategori
Strömklassning (Ampere)
30 A
Tillv.
För användning med/relaterade produkter
ATC, ATO
Serie
Säkringstyp
Blad
Förpackning
Bulk
Säkringshållartyp
Hållare
Artikelstatus
Aktiv
Antal kretsar
1
Monteringstyp
Spänning
Säkringsstorlek
L 0,75" x B 0,2" (19,1 x 5,1mm)