TK1330-NP/C-A
TK1330-NP/C-A
DigiKeys produktnummer
2416-TK1330-NP/C-A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TK1330-NP/C-A
Beskrivning
MONITOR 13.30" NON-TOUCH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13,30" (337,82mm) Utan pekfunktion AV, DVI, HDMI, VGA Monitorer
Kategori
Gränssnitt
AV, DVI, HDMI, VGA
Tillverkare
Lilliput Electronics (USA) Inc.
Pixlar
1920 x 1080
Förpackning
Detaljhandelspaket
Diagonal skärmstorlek
13,30" (337,82mm)