FA1011-NP/C/T
DigiKeys produktnummer
2416-FA1011-NP/C/T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA1011-NP/C/T
Beskrivning
MONITOR 10.10" 4 WIRE RESISTIVE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10,10" (256,54mm) 4-tråds resistiv DVI, HDMI, VGA Monitorer
Kategori
Pixlar
1024 x 600
Tillverkare
Lilliput Electronics (USA) Inc.
Diagonal skärmstorlek
10,10" (256,54mm)