HO 150-NPW-0000
DigiKeys produktnummer
398-HO150-NPW-0000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HO 150-NPW-0000
Beskrivning
CURRENT SENSOR HE/OL 150A
Tillverkarens standardleveranstid
76 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömsensorer 150A 1 kanaler Halleffekt, öppen slinga Dubbelriktad Modul
Kategori
Utgång
Ratiometrisk, spänning
Tillv.
Linjäritet
±0,5%
Serie
Spänning - källa
4,5V-5,5V
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
31mA
Arbetstemperatur
-40°C-105°C