TGF20SF-07870787-020
DigiKeys produktnummer
TGF20SF-07870787-020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TGF20SF-07870787-020
Beskrivning
THERM PAD 199.9X199.9MM GRY/WHT
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå, vit 199,90mm x 199,90mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0200" (0,508mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Material
Aluminiumoxid-fylld akryl
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Bulk
Färg
Grå, vit
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistivitet
0,70°C/W
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid
24 månader
Kontur
199,90mm x 199,90mm