TGF10S-07870787-059
DigiKeys produktnummer
TGF10S-07870787-059-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TGF10S-07870787-059
Beskrivning
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor White 199,90mm x 199,90mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Material
Aluminiumoxid-fyllt silikon
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Bulk
Färg
White
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistivitet
3,00°C/W
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Termisk konduktivitet
1,0W/m-K
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid
24 månader
Kontur
199,90mm x 199,90mm