TGF10-07870787-059
DigiKeys produktnummer
1798-1243-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TGF10-07870787-059
Beskrivning
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 199,90mm x 199,90mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Material
Aluminiumoxid-fyllt silikon
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Bulk
Färg
Grå
Artikelstatus
Aktiv
Termisk resistivitet
2,00°C/W
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Termisk konduktivitet
1,0W/m-K
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid
24 månader
Kontur
199,90mm x 199,90mm