44-CBSA-0.5X1.0X0.4
DigiKeys produktnummer
1798-1025-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44-CBSA-0.5X1.0X0.4
Beskrivning
RF SHIELD 0.5" X 1" THROUGH HOLE
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Skärm, 2-delar 0,500" (12,70mm) X 1,000" (25,40mm) Inte ventilerad Genomgående hål
Kategori
Höjd - övergripande
0,400" (10,16mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Längd - övergripande
1,000" (25,40mm)
Förpackning
Bulk
Bredd - övergripande
0,500" (12,70mm)