24-CBSA-1.0X1.5X0.2
DigiKeys produktnummer
1798-1024-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
24-CBSA-1.0X1.5X0.2
Beskrivning
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Skärm, 2-delar 1,000" (25,40mm) X 1,500" (38,10mm) Inte ventilerad Genomgående hål
Kategori
Höjd - övergripande
0,200" (5,08mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Längd - övergripande
1,500" (38,10mm)
Förpackning
Bulk
Bredd - övergripande
1,000" (25,40mm)