20S-CBSFNSV-1.5X3.0X0.35
DigiKeys produktnummer
20S-CBSFNSV-1.5X3.0X0.35-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20S-CBSFNSV-1.5X3.0X0.35
Beskrivning
RF SHIELD 1.5" X 3" SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Skärm, 2-delar 1,500" (38,10mm) X 3,000" (76,20mm) Ventilationshål i mönstret Ytmontering
Kategori
Höjd - övergripande
0,350" (8,89mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Längd - övergripande
3,000" (76,20mm)
Serie
Bredd - övergripande
1,500" (38,10mm)