10-CBSA-0.5X4.25X0.13
DigiKeys produktnummer
10-CBSA-0.5X4.25X0.13-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-CBSA-0.5X4.25X0.13
Beskrivning
RF SHIELD 0.5" X 4.25" SMD
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Skärm, 2-delar 0,500" (12,70mm) X 4,250" (107,95mm) Inte ventilerad Ytmontering
Kategori
Höjd - övergripande
0,130" (3,30mm)
Längd - övergripande
4,250" (107,95mm)
Serie
Bredd - övergripande
0,500" (12,70mm)