10-CBSA-0.5X1.0X0.13
DigiKeys produktnummer
10-CBSA-0.5X1.0X0.13-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10-CBSA-0.5X1.0X0.13
Beskrivning
RF SHIELD 0.5" X 1" SMD
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-skärmningar Skärm, 2-delar 0,500" (12,70mm) X 1,000" (25,40mm) Inte ventilerad Ytmontering
Kategori
Höjd - övergripande
0,130" (3,30mm)
Tillverkare
Leader Tech Inc.
Längd - övergripande
1,000" (25,40mm)
Serie
Bredd - övergripande
0,500" (12,70mm)